...ASI BYCH TO MĚLA CÍTIT JINAK...
...říká mi často moje hlava. "Jenže ty to prostě cítíš takhle a je to v pořádku!" říká mi k tomu moje srdce?! Kdo má vlastně pravdu? Komu můžu věřit? A to jsem pořád "jenom" já...je to MOJE hlava a MOJE srdce. A co když mi do toho, jak a co mám cítit, začne mluvit ještě někdo další? Jak se v tom všem neztratit?...















